EN

Zespół

Nasz zespół to ludzie doświadczeni w kreacji na potrzeby Digitalu, ATL, BTL oraz IT.

mati vector zdjęcie Krzysztofa

Krzysztof
Nowak

Od ponad dekady tworzy rozwiązania komunikacji zintegrowanej dla brandów w różnych sektorach rynku. Wykładowca i tłumacz z języka branżowego na ludzki. Dla kreacji i zrozumienia odbiorców przeszukuje bezkresy sieci i sterty gazet. Proces twórczy rozpoczyna jeszcze przed pierwszą kawą.

mati vector zdjęcie Mateusza

Mateusz
Sobczyński

Ojciec Dyrektor i Ojciec Mateusz w jednej osobie. Przez 15 lat w branży zarządzał dziesiątkami projektów. Człowiek, dla którego największą wartością jest skuteczna, perfekcyjna kreacja przy maksymalnej intensywności i prędkości działania. Gra na „wiośle” i prawdopodobnie jest jedynym człowiekiem na świecie, który The Black Album zna lepiej od samego Jamesa Hetfielda.

mati vector zdjęcie Adriana

Adrian Baldachowski

Art Director

Przyczajony tygrys, ukryty smok. Swój czarny pas zdobył w grafice wektorowej. Człowiek "mission impossible", w kwestiach wizualnych nie ma sobie równych. Pracował przy akcjach specjalnych dla takich gigantów, jak Gazeta.pl czy Wirtualna Polska. Jak przystało na prawdziwego agenta, uwielbia muscle cars i stare dobre kino.

mati vector zdjęcie Karola

Karol Skubała

IT Manager

Człowiek od IT, dla niektórych E.T., bo trudno pojąć, czym się zajmuje. W programowaniu i kreowaniu aplikacji webowych stawiał pierwsze kroki już ponad 12 lat temu. Jego kosmiczne działania zdobyły podziw ludzkości zarówno w Polsce, jak i za granicą.

mati vector zdjęcie Marcina

Marcin Frej

Marketing Manager

Aktywista! W branży działa już od ponad 10 lat. Osobnik, który nie usiedzi w miejscu. Swoje palce maczał w realizacji setek eventów i akcji marketingowych. Życiową energię przetwarza w redakcji sportowej Zabiegani.TV. Social Media zna od podszewki, a dzień bez fejsa i insta uważa za stracony.

karolina vector zdjęcie Karoliny

Karolina Karbownik

Account Manager

Fanka fanów i fandomów, namiętna obserwatorka stylów życia i społeczności, które są dla niej źródłem inspiracji do pracy zarówno w reklamie, jak i w mediach. Ceni dobry storytelling, mocne gitary, konstruktywne rozmowy, wysoką jakość pracy, pozytywną energię i poprawność językową.

Agnieszka vector zdjęcie Agnieszki

Agnieszka Olek

Lead Photographer

Fotograf i czasem producent sesji. Od prawie dekady zawodowo związana z fotografią komercyjną i stockową. Nie rozstaje się z aparatem, przez co własne dziecko uważa, że mama ma na imię „Canon”. Żadna tematyka nie jest jej straszna – od romantycznych par, poprzez korporacyjny biznes i samoloty, aż po odlewnie żeliwa i przemysł ciężki. Wielbicielka psów, tańca latino oraz śpiącej córki. Potrafi skutecznie zniechęcić do siebie każde urządzenie elektroniczne. Niestety...