EN Compania_mail Compania_mail Compania_mail biuro@compania.com.pl HUB.ONE - SOFTWARE HOUSE
  • kreacja
  • serwis www
  • konsulting
  • media

APP-PROJEKT

Jako zespół ekspertów w zakresie komunikacji i wizerunku dostarczamy APP-Projekt S.A. wsparcia w budowaniu i wdrażaniu strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Działania te przekładają się na rosnącą pozycję i rozpoznawalność Klienta w branży wysoce zaawansowanych inwestycji budowalnych w Polsce i Europie.

czytaj case study
Mockup strony, gazety oraz postów społecznościowych APP-PROJEKT

Spotkanie z klientem

APP-Projekt od lat znajduje się w czołówce firm inżynierskich, realizując projekty w całej Polsce. Niwelowanie ograniczeń komunikacyjnych i organizacyjnych wpływa korzystnie na sukces, chociaż wymaga niezwykle starannego podejścia do komunikacji wewnątrz firmy. Działania wizerunkowe, prezentujące APP-Projekt na zewnątrz, również mają duże znaczenie, zwłaszcza, gdy jest się czym chwalić!

ZAŁOŻENIA

Oddziały APP-Projekt mieszczą się w najistotniejszych punktach komunikacyjnych Polski. My tymczasem dokładamy wszelkich starań, aby nie brakło efektywnej komunikacji między nimi, zwłaszcza w zakresie wiedzy o realizowanych projektach, sukcesach firmy oraz wspólnej wymiany doświadczeń. W tym celu stworzyliśmy program „Rzecznik APP”, którego ideą jest płynny przepływ informacji, monitoring postępów prac i ich zgodności z harmonogramem oraz integracji danych.

W większości realizowanych przez nas projektów, posługujemy się autorskim systemem zarządzania treściami. Zespół IT Compania zaprojektował go po dokładnej analizie dotychczasowych działań, potrzeb i oczekiwań APP-Projekt w tym zakresie. Jest to kolejny przykład indywidualnego podejścia, które jest jedną z najważniejszych cech pracowników naszej agencji.

Realizacja

Naszą mocną stroną jest umiejętność analizy danych i łączenia ich z kreatywnym myśleniem oraz działaniem, z dbałością o każdy szczegół, spójność i konsekwencję na każdym kroku. Dlatego nie ograniczamy swojej pracy jedynie do wypełniania tabelek. W każdym projekcje największe znaczenie mają dla nas ludzie, ich sukcesy i marzenia. Czerpiemy z nich inspirację do dalszych działań, dzięki którym – jako część zespołu APP-Projekt – możemy być o krok do przodu. Utarte schematy i przyjęte definicje staramy się zastąpić elastycznym podejściem, akcją i reakcją, otwartością i gotowością na zmiany. Regularne spotkania z personelem APP-Projekt dają nam możliwość realizacji i rozwoju kluczowych elementów ustalonej strategii, rozwiązywania problemów i ustalania kolejnych działań.

Rynek budowlany i nieruchomości w Polsce jest wysoko rozwinięty, aktywny i wciąż stawiający przed sobą nowe wyzwania. Chcemy, aby komunikacja zewnętrzna APP-Projekt odpowiadała na jego potrzeby, a jednocześnie umacniała pozycję firmy jako rzetelnego i godnego zaufania partnera. Nasz zespół prowadzi research i dokumentuje wydarzenia oraz zmiany na rynku, analizuje się i dba o nowoczesny wizerunek firmy. Przygotowujemy treści i materiały graficzne wykorzystywane w komunikacji zewnętrznej, inspirujemy, słuchamy, rozmawiamy, pytamy i odpowiadamy… Towarzyszymy APP-Projekt na wydarzeniach branżowych oraz spotkaniach biznesowych, które są kluczowe dla rozwoju polskiej przedsiębiorczości.

Eventy to doskonała okazja nie tylko do wzmocnienia rozpoznawalności marki czy nawiązania kontaktów, ale dla nas przede wszystkim wyzwanie, które stawiamy sobie przed każdym ważnym wyjściem: jak sprawić, aby po raz kolejny, obecność APP-Projekt była niezapomniana i mile wspominana. Kreatywny aspekt takiej współpracy to korzyści dla wszystkich stron: gości, klienta i nas… bo to jest coś, co lubimy najbardziej!

Klient:
  • APP-PROJEKT
Online:
Branża:
  • budownictwo
Usługi:
  • kreacja
  • serwis www
  • konsulting
  • media

Zobacz też:

KONTAKT

WYŚLIJ BRIEF LUB ZAPYTANIE NEW BUSINESS

brief@compania.com.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W INNYCH SPRAWACH

biuro@compania.com.pl
wyślij zapytanie